WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARISiteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirsiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız. "www.istebenimtatilim.com" bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

Bu sitede yer alan her türlü tasarım, marka, logo ve ses, video, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgeler (bundan sonra "İçerik" olarak anılacaktır) üzerindeki fikri mülkiyet hakları ile telif hakları Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş'ye aittir.

Sitede yer alan İçeriğin tamamı veya herhangi bir kısmı yalnızca sahipleri tarafından veya sahiplerinin yazılı izni ile kullanılabilir. İçerik üzerinde izinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan İçerik herhangi bir ticari amaçla kullanılamaz.

Kullanıcılar, bu sitenin "Fotoğraf Yarışması" bölümüne kişisel bilgilerini (ad, soyad, e-mail adresi, telefon) girerek üye olduktan sonra fotoğraf; "İnanılmaz Teklif" bölümüne ise başvuru formunda belirtilen bilgileri girdikten sonra kişisel fotoğrafları ve videolarını yükleyebileceklerdir.

Kullanıcı tarafından siteye yüklenen tüm bilgilerin kullanım hakları süresiz olarak Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş'ye aittir. Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş siteye kullanıcılar tarafından yüklenen fotoğrafları ve videoları kurum basılı ve görsel yayınlarında ve web sitelerinde duyuru ve tanıtım amaçlı olarak kullanabilecektir.

Fotoğraf ve video sahibi, yukarıda belirtilen kullanım hakları için Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.'ye izin verdiğini kabul eder. Bu şekilde kullanılan fotoğraflar ve videolar için, fotoğraf veya video sahibi sonradan verdiği izni kesinlikle geri almayacağını ve fotoğrafın/videonun yukarıda belirtilen şekilde kullanılmasını men etmeyeceğini veya bu izin için herhangi bir telif hakkı veya maddi manevi talepte bulunmayacağını, gayri kabili rücu kabul, beyan ve taahhüt eder.

Kullanıcı, web sitesine gönderdiği fotoğrafların/videoların Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.'nin çeşitli reklam, tanıtım ve promosyon (billboard, televizyon reklamları, gazete ilanları v.s.) faaliyetlerinde ve farklı mecralarda serbestçe kullanılmasına muvafakat ettiğini, bu hususta Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.'den her hangi bir hak ve nam altında hiçbir talepte bulunmayacağını beyan ve taahhüt eder.

Kullanıcılar tarafından fotoğraf yarışmasına gönderilen fotoğraflar Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. tarafından incelenecek, kullanıcının fotoğrafının tatil anı teması içermesi, siyasi veya ideolojik amaçlara hizmet etmemesi, sakıncalı ve zararlı görüntüler içermemesi, yasa ve genel ahlak kurallarına uygun olması kaydıyla, Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. tarafından uygun bulunan fotoğraflar/videolar yayına alınacaktır.

Kullanıcılar tarafından "İnanılmaz Teklif" bölümüne yüklenen fotoğraflar/videolar Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. ve yetkili insan kaynakları firması tarafından incelenecek, seçici kurul tarafından ilk on seçilecek ve bu 10 video görüntüsü kullanıcıların oyuna sunulacaktır.

İnanılmaz Teklif bölümüne yüklenen videonun ve fotoğrafların çifti tanıtması, siyasi veya ideolojik amaçlara hizmet etmemesi, sakıncalı ve zararlı görüntüler içermemesi, yasa ve genel ahlak kurallarına uygun olması gerekmektedir. Bu maddelere uyan videolar arasından Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. tarafından uygun bulunan 10 video, ön elemeden geçerek yayına alınacaktır.

istebenimtatilim.com sitesinden üçüncü kişilere ait sitelere verilen bağlantılar, sizi Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. veya bağlı şirketlerine ait web ağının dışına götürebilir. Bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. veya bağlı şirketleri hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır. Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. veya bağlı şirketleri, bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. veya bağlı şirketleri ve bu sitenin oluşturulması, üretilmesi veya iletilmesinde yer alan herhangi bir üçüncü taraf, bu siteye erişim veya sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali zarar, ziyan veya hasardan veya doğabilecek cezai sorumluluktan ötürü sorumlu tutulamaz.

Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. bu sitede yer alan fotoğraf, video ve içeriğin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, video, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya bilgisayar sistemlerinize bulaşabilecek kötü niyetli yazılımların sebep olabileceği hasarlardan Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. sorumlu tutulamaz.

Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş., 18 yaşından küçüklerin, velileri veya vasilerinden izin almaksızın fotoğraf, video ya da kişisel bilgileri (ad, soyadı, e-mail adresi, telefon) göndermelerinden sorumlu tutulamaz.